آهن باکس

قیمت میلگرد ، تیرآهن ، نبشی و ناودانی ، قوطی و پروفیل ، محصولات مفتولی ، شمش فولاد ، لوله و انواع ورق

آهن باکس

قیمت میلگرد ، تیرآهن ، نبشی و ناودانی ، قوطی و پروفیل ، محصولات مفتولی ، شمش فولاد ، لوله و انواع ورق

آهن باکس

آهن باکس مرجع قیمت میلگرد و آهن و سایر محصولات فولادی ایران. قیمت انواع میلگرد کارخانه های تولید میلگرد در ایران بصورت لحظه ای و روزانه در آهن باکس به روز رسانی می شود.
قیمت ورق , قیمت آهن , قیمت قوطی , قیمت پروفیل و سایر محصولات فولادی به صورت آنلاین در سایت آهن باکس منتشر می شود.
همچنین رسانه آهن باکس که شامل ویدیو و پادکست در زمینه آهن آلات و صنعت ساختمان می باشد نیز توسط آهن مشاور اداره می شود.
صادرات آهن آلات به کشورهایی همچون عراق، ترکیه، پاکستان، گرجستان، ارمنستان، افغانستان و ...

آهن باکس متشکل از چندین مهندس عمران با تجربه در زمینه ساخت و ساز و پروژه های عمرانی که تیم مهندسین مشاور ساختمان آهن باکس را مدیریت می کنند، می باشد.

در سایت آهن باکس روزانه و به صورت لحظه ای قیمت میلگرد و تیرآهن ، نبشی و ناودانی و سپری ، قوطی و پروفیل ، انواع ورق شامل ورق سیاه فولاد مبارکه، ورق سیاه اکسین و کاویان و سایر ورق های فولادی موجود در بازار آهن ایران، محصولات مفتولی ، شمش فولادی و انواع لوله شامل لوله داربستی ، مانیسمان رده 40  لوله مانیسمان رده 80 ایرانی و چینی و سایر محصولات فولادی بازار آهن ایران، منتشر می شود.

مهندسین مشاور در سایت آهن باکس، آماده ارائه رایگان مشاوره در زمینه ساختمان و خرید انواع آهن آلات به متقاضیان مشاوره، می باشند.

رسانه آهن بخشی است در آهن باکس که در آن کارشناسان، ویدیو ها و پادکست هایی را در زمینه آهن آلات منتشر می کنند. همچنین دانشنامه آهن یک بخش پرمخاطب در سایت آهن باکس می باشد که در آن مطالب عمومی و تخصصی صنعت ساختمان و فولاد منتشر می شود.

برای مشاهده قیمت آهن آلات می توانید از طریق لینک های زیر وارد سایت آهن باکس شوید و قیمت ها را مشاهده نمایید :